Feestelijke opening Kinderboekenweek 2014

Opening Kinderboekenweek 011

Bas Nijhof opent de Kinderboekenweek

Met de komst van de Kamper stadsdichter Bas Nijhof werd van de week ook bij ons op school de Kinderboekenweek 2014 ingeluid. Het thema dit jaar is FEEST! En niet voor niets: de Kinderboekenweek viert nu zijn 60e verjaardag!

Speciaal voor de kinderen van de Dirk van Dijkschool had Bas Nijhof een feestelijk gedicht geschreven, dat hij eerst in de locatie Zilverschoon voorlas en daarna in de locatie Tormentil. Het gedicht staat in het eerstvolgende bericht dat u, scrollend naar beneden, tegenkomt.

Ook de komende week besteedt onze school veel aandacht aan dit boekenevenement. Hoogtepunt wordt ongetwijfeld de boeken- en spelletjesmarkt die donderdagmiddag, meteen na schooltijd, aan de locatie Zilverschoon van start gaat. De opbrengst van de verkoop van o.a. zelfgebakken lekkernijen is bestemd voor de aanschaf van nieuwe…. júist!…. boeken!!

Kijk hier voor meer foto’s van de opening