Succesvolle damkampioenschappen

PhotoGrid_1422779515196

3e van Kampen!

Woensdag 28 januari nam onze school, na een afwezigheid van twee jaar, weer deel aan de damkampioenschappen voor basisscholen in Kampen. In ons team zaten Serhan, Bram, Selim, Ensar en Tijmen. De eerste twee ronden waren direct al heel succesvol. Het team won van het Scala 2 met 5-3 en van Engelenberg 3 met 6-2. Daarna moesten we tegen Engelenbergschool 1. Een sterke tegenstander maar we sleepten toch nog een mooie remise uit de strijd. Ook tegen het Meerrijk, de latere kampioen, speelden we 4-4. Direct daarna versloegen we de Morgenster 3 met 8-0. Helaas moesten we in de Morgenster 1 voor het eerst die middag onze meerdere bekennen en verloren we met 6-2. De laatste partij werd echter weer met 8-0 gewonnen. Dit alles betekende dat we, op heel kleine afstand van nummer twee, derde van Kampen werden. Dit betekent ook dat we mogen deelnemen aan de Overijsselse kampioenschappen. Jongens van harte! En meester Hans Brouwers, bedankt voor de training en coaching.