Afvaardiging leerlingenraad naar burgemeester

Bezoek leerlingenraad aan burgemeester 008

Op bezoek bij de burgemeester

Vrijdag 10 april is een afvaardiging van onze leerlingenraad (Ilse de Man en Sophie ten Heuvel) op bezoek geweest bij de burgemeester om te pleiten voor het opnieuw invoeren van het schoolzwemmen. Ilse schreef het volgende verslagje:

“Vrijdagmiddag (10 april) ben ik met Sophie naar de burgemeester geweest over schoolzwemmen. Het was hartstikke leuk, maar helaas heeft hij het afgewezen. Want het kost ongeveer 500.000 euro per jaar en dat is te veel. Toen het klaar was kregen Sophie en ik een strip over kampen:Het Goud Van Kampen, en een sleutelhanger. Op het laatst mochten we zijn ketting nog om.”

De burgemeester plaatste het bezoek op Twitter.

Kijk hier voor meer foto’s