Bevrijdingsloop groot succes voor Dirk van Dijkschool

Bevrijdingsloop 2015 001

Het estafetteteam

De jaarlijkse Bevrijdingsloop is voor de Dirk van Dijkschool zeer succesvol verlopen. Bij de meisjes 8 jaar haalden we een geweldige eerste (Selina Knol) en derde plaats (Babette Klappe). Dezelfde score haalden we bij de jongens 11 jaar. Daar een eerste plaats voor Soufian Tamrouti en een derde plaats voor Myron Liefers. Justin van de Belt haalde een eerste plaats bij de jongens 12 jaar. Sinds lange tijd eindigde onze school weer als eerste bij de estafette, Het estafetteteam, bestaande uit Rizlan Tamrouti, Floris van Capelle, Soufian Tamrouti, Myron Liefers en Thijmen Domen finishte in de prachtige tijd van 2.46.03. Bijna 7 seconden sneller dan de nummer twee.

Al met al betekende dit dat we in het algemeen klassement tweede zijn geworden. Een geweldige prestatie. Alle jongens en meisjes die meegedaan hebben: van harte gefeliciteerd.

Binnenkort misschien meer foto’s. Een paar vind je hier.