Politie controleert fietsverlichting

20151209_Fietscontrole bovenbouw_012

Fietscontrole

Een bijzondere meester deze week op school! Wijkagent Stefan kwam namelijk les geven over het belang van goede verlichting op je fiets; in deze donkere dagen (voor Kerst) zou iedere fietser een witte of gele koplamp moeten hebben en een rood achterlicht. Bovendien vergroten reflectoren in banden, tussen spaken en in trappers de zichtbaarheid.

Na een klassikale les werden de fietsen stuk voor stuk gecontroleerd op goede verlichting. Kinderen met goedgekeurde lampen kregen een reflecterende sticker voor op hun fiets. Ook werden ze uitgedaagd een banner te ontwerpen over het thema ‘Laat je zien’, een actie die gesteund wordt door Veilig Verkeer Nederland.

De verkeerslessen en controles waren op poten gezet door de verkeersouders van onze school.

Kijk hier voor de foto’s