Bevrijdingsloop 2016

Bevrijdingsloop 2016 007Afgelopen zondag was het 71 jaar geleden dat Kampen werd bevrijd. Een dag later werd dit door ruim duizend scholieren op sportieve wijze gevierd met de Bevrijdingsloop. Ook dit keer was het gezellig druk op de atletiekbaan, al zorgde de wind voor wat kille omstandigheden. Voor onze school liepen 93 kinderen en maar liefst 6 leerkrachten.

Uiteraard was meedoen belangrijker dan winnen. Iedereen ging met een medaille naar huis en heeft zijn uiterste best gedaan. We kenden echter ook een paar winnaars:

Celena Knol uit groep 6a werd bij de meisjes 9 jaar 1e en hetzelfde resultaat haalde Soufian Tamrouti bij de jongens 12 jaar. Juf Esther Voet behaalde een prachtige 3e plaats bij de dames leerkrachten. Bij de estafette werd onze school keurig derde!

Kijk hier voor de foto’s