Sint op de Dirk van Dijkschool

Dinsdag 5 december bracht Sinterklaas een bezoek aan onze school. Tenminste….. dat dachten we. Om half negen kwamen, na veel zingen, eigenlijk alleen maar twee Pieten op een tandem. Geen Sint te bekennen. De Pieten hadden de hele nacht gezocht maar konden hem niet vinden. Een klein beetje teleurgesteld gingen alle kinderen, juffen, meesters en ouders naar binnen en zaten rustig in de hal te wachten op de dingen die zouden komen. Toen het heel stil werd hoorden we ……. gesnurk vanaf het podium. Daar had de Sint de hele week al zijn werkkamer. Wat bleek…? Sint was in slaap gevallen. We hebben hem snel wakker gemaakt. Toen ging iedereen naar de klas waar ze bezoek kregen van de Sint en zijn twee Pieten. En gelukkig was er voor iedereen een klein cadeautje en werd het gewoon een heel gezellige ochtend.

Kijk hier voor de foto’s uit groep 1 t/m 5