Opening schoolbieb

Opening schoolbibliotheekj 009Tegelijkertijd met de opening van de jaarlijkse Kinderboekenweek, heeft onze school vandaag ook in beide locaties de schoolbibliotheek in gebruik genomen. In de Zilverschoon was het Ayse uit groep 5 die het eerste boek officieel mocht scannen en in de Tormentil was het de beurt aan Roy uit groep 5/6.

De schoolbieb is er gekomen in samenwerking met medewerkers van de openbare bibliotheek in de Stadskazerne. De afgelopen maanden zijn zij bezig geweest met het uitzoeken van de boeken die we al op school hadden; boeken die nog redelijk tot goed waren konden blijven, de versleten boeken werden weggegeven.

Daarnaast werden 200 nieuwe boeken aangeschaft. Met behulp van vrijwillige ouders werden alle boeken in de computer gezet en van een streepjescode voorzien en ten slotte werden een paar mooie kasten gekocht en ‘aantrekkelijk’ ingericht.

En nu zijn ze dan eindelijk klaar voor de uitleen! Veel leesplezier allemaal!

Kijk hier voor de foto’s