Mail leerkrachten

Uiteraard is het altijd mogelijk om met de leerkracht van uw kind te praten. Het liefst na schooltijd en als het kan op afspraak. U kunt ook altijd een mailtje sturen. Hieronder de verschillende mailadressen.

SchoolfotoLocatieleider
Jan Hollander 
info@dirkvandijkschool.nl
IB-er (dinsdag, woensdag, donderdag)
José Schrijer
ib@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 1a (donderdag en vrijdag)
Angeline Tausch
angeline@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 1a (maandag, dinsdag, woensdag)
Marion Hoeijmakers
marion@dirkvandijkschool.nl
Sandra%20WesterveldGroep 1b-2a (maandag, dinsdag, woensdag om en om)
Sandra Töller
sandrawesterveld@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 1b-2a (woensdag om en om, donderdag )
Bernita Zijlstra
bernita@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 3a
Annemieke Riksen
annemieke@dirkvandijkschool.nl
IngridGroep 4a (maandag, dinsdag, woensdag)
Ingrid Kroeze
ingrid@dirkvandijkschool.nl
Groep 4a (donderdag, vrijdag)
Tessa Paassen
tessa@dirkvandijkschool.nl 
SchoolfotoGroep 4b-5b (maandag, dinsdag, woensdag)
Louky Sollie 
louky@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 4b-5b (donderdag, vrijdag)
Jolanda Struyk
jolanda@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 5a (maandag, dinsdag)
Willeke Plantenga 
willeke@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 5a (donderdag, vrijdag)
Mariëtte Tabois
mariette@dirkvandijkschool.nl 
SchoolfotoGroep 6a (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)
Hermien de Kievid
hermien@dirkvandijkschool.nl

SchoolfotoGroep 6a (vrijdag)
Willeke Plantenga
willeke@dirkvandijkschool.nl

SchoolfotoGroep 7a
Esther Kuilema
esther@dirkvandijkschool.nl

yuri3Groep 8a
Yuri Wieten
yuri@dirkvandijkschool.nl

SchoolfotoGroep 8b (maandag. dinsdag, woensdag, donderdag)
Linda Uelderink
lindauel@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoConciërge
Gerry van Raalte
gerry@dirkvandijkschool.nl

Esther VoetVakleerkracht gymnastiek
Esther Voet
combi.esther@gmail.com