Mail leerkrachten

Uiteraard is het altijd mogelijk om met de leerkracht van uw kind te praten. Het liefst na schooltijd en als het kan op afspraak. U kunt ook altijd een mailtje sturen. Hieronder de verschillende mailadressen.

Directie
Marian Koolhaas         info@dirkvandijkschool.nl 
IB-er (dinsdag, woensdag en donderdag)
José Schrijer       ib@dirkvandijkschool.nl
ik

Groep 1 (maandag, dinsdag en woensdag om en om)
Sandra Töller
sandrawesterveld@dirkvandijkschool.nl

 

ber

Groep 1 (woensdag om en om, donderdag en vrijdag)
Bernita Zijlstra
bernita@dirkvandijkschool.nl 

 

marion
Groep 2 (maandag, dinsdag en woensdag)
Marion Hoeijmakers
marion@dirkvandijkschool.nl
ang.jpg
Groep 2 (donderdag en vrijdag) en woensdag ambulant
Angeline Tausch
angeline@dirkvandijkschool.nl
anne

Groep 3
Annemieke Riksen
annemieke@dirkvandijkschool.nl

ingr

Groep 4 (maandag, dinsdag en woensdag)
Ingrid Kroeze
ingrid@dirkvandijkschool.nl

jol
Groep 4 (donderdag en vrijdag)
Jolanda Struyk
jolanda@dirkvandijkschool.nl
herm

Groep 5 (maandag, dinsdag en woensdag), groep 6/7 vrijdag
Hermien de Kievid
hermien@dirkvandijkschool.nl

 

huyen

Groep 5 (donderdag en vrijdag)

Huyen Chau Nguyen (wpo-er)


lou

Groep 6 (maandag, dinsdag en woensdag)
Louky Sollie
louky@dirkvandijkschool.nl

mari

Groep 6 (donderdag en vrijdag), groep 6/7 woensdag
Mariëtte Tabois
mariette@dirkvandijkschool.nl 

shar

Groep 6/7 (maandag t/m donderdag)

Sharona Moorman

yur

Groep 7 (maandag, dinsdag en woensdag), donderdag ambulant

Yuri Wieten

yuri@dirkvandijkschool.nl 

tess

Groep 7 (donderdag en vrijdag)
Tessa Paassen

liss

Groep 8 (maandag, dinsdag en woensdag)
Lisette Luisman 

mart

Groep 8 (donderdag en vrijdag)

Martijn van Schellen

 

Schoolfoto

Conciërge (alle ochtenden)
Gerry van Raalte
gerry@dirkvandijkschool.nl