Mail leerkrachten

Uiteraard is het altijd mogelijk om met de leerkracht van uw kind te praten. Het liefst na schooltijd en als het kan op afspraak. U kunt ook altijd een mailtje sturen. Hieronder de verschillende mailadressen.

Directie
Marian Koolhaas         info@dirkvandijkschool.nl 
IB-er (dinsdag, woensdag en donderdag)
José Schrijer       ib@dirkvandijkschool.nl
ik

Groep 1 (maandag, dinsdag en woensdag om en om)
Sandra Töller

sandrawesterveld@dirkvandijkschool.nl

 

ber

Groep 1 (woensdag om en om, donderdag en vrijdag)
Bernita Zijlstra

bernita@dirkvandijkschool.nl 

 

marion
Groep 2 (maandag, dinsdag en woensdag)
Marion Hoeijmakers

marion@dirkvandijkschool.nl
ang.jpg
Groep 2 (donderdag en vrijdag) en woensdag ambulant
Angeline Tausch

angeline@dirkvandijkschool.nl
anne

Groep 3
Annemieke Riksen

annemieke@dirkvandijkschool.nl

ingr

Groep 3 (maandag, dinsdag en woensdag)
Ingrid Kroeze

ingrid@dirkvandijkschool.nl

jol
Groep 4 (donderdag en vrijdag)
Jolanda Struyk

jolanda@dirkvandijkschool.nl
herm

Groep 5 (maandag, dinsdag en woensdag), groep 6/7 vrijdag
Hermien de Kievid

hermien@dirkvandijkschool.nl

 

 

Groep 5 (donderdag en vrijdag)

Jorn Oosterbroek (wpo-er)


lou

Groep 6 (maandag, dinsdag en woensdag)
Louky Sollie

louky@dirkvandijkschool.nl

mari

Groep 6 (donderdag en vrijdag), groep 7/8 woensdag
Mariëtte Tabois

mariette@dirkvandijkschool.nl 

shar

Groep 7/8 (maandag t/m donderdag)
Sharona Moorman

sharona@dirkvandijkschool.nl

yur

Groep 7 (maandag, woensdag, donderdag en vrijdag)
Yuri Wieten

yuri@dirkvandijkschool.nl 

tess

Groep 8 (donderdag en vrijdag)
Tessa Paassen

tessa@dirkvandijkschool.nl

liss

Groep 8 (maandag, dinsdag en woensdag)
Lisette Luisman

lisette@dirkvandijkschool.nl 

Schoolfoto

Conciërge (alle ochtenden)
Gerry van Raalte

gerry@dirkvandijkschool.nl

andijkschool.nl