Mail leerkrachten

Uiteraard is het altijd mogelijk om met de leerkracht van uw kind te praten. Het liefst na schooltijd en als het kan op afspraak. U kunt ook altijd een mailtje sturen. Hieronder de verschillende mailadressen.

Directie
Marian Koolhaasinfo@dirkvandijkschool.nl 
IB-er (dinsdag, woensdag, donderdag)
José Schrijer
ib@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 1 (woensdag om en om, donderdag )
Bernita Zijlstra
bernita@dirkvandijkschool.nl

 

Sandra%20WesterveldGroep 1 (maandag, dinsdag, woensdag om en om)
Sandra Töller
sandrawesterveld@dirkvandijkschool.nl

 

Schoolfoto
Groep 2 (maandag, dinsdag, woensdag)
Marion Hoeijmakers
marion@dirkvandijkschool.nl
Schoolfoto
Groep 2 (donderdag en vrijdag)
Angeline Tausch
angeline@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 3
Annemieke Riksen
annemieke@dirkvandijkschool.nl
IngridGroep 4 (maandag, dinsdag, woensdag)
Ingrid Kroeze
ingrid@dirkvandijkschool.nl
Schoolfoto
Groep 4 (donderdag, vrijdag)
Jolanda Struyk
jolanda@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 4-5 (maandag, dinsdag, woensdag)
Louky Sollie 
louky@dirkvandijkschool.nl
Groep 4-5 (donderdag, vrijdag)
Tessa Paassentessa@dirkvandijkschool.nl  
SchoolfotoGroep 5 (maandag, dinsdag)
Willeke Plantenga 
willeke@dirkvandijkschool.nl
SchoolfotoGroep 5 (woensdag, donderdag, vrijdag)
Mariëtte Tabois
mariette@dirkvandijkschool.nl 
SchoolfotoGroep 6 (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)
Hermien de Kievid
hermien@dirkvandijkschool.nl

SchoolfotoGroep 6 (vrijdag)
Willeke Plantenga
willeke@dirkvandijkschool.nl

SchoolfotoGroep 7
Esther Kuilema
esther@dirkvandijkschool.nl

yuri3Groep 8
Yuri Wieten
yuri@dirkvandijkschool.nl


SchoolfotoConciërge
Gerry van Raalte
gerry@dirkvandijkschool.nl